Домашніх улюбленців можна взяти напрокат або в лізинг -Київські розплідники і готелі для тварин пропонують узяти домашніх вихованців напрокат. Так, кота або собаку можна орендувати за 20 – 25 грн на день, а екзотичного звіра чи пташку до однієї тисячі доларів на місяць.

– У нас є для оренди два кота. Один безпородний рудий, йому 1,5 року, а другий – 4-місячне котеня шотландської породи, — розповіла хазяйка готелю для домашніх тварин на Лівому Березі, Тамара.

Узяти будь-якого кота на день коштуватиме 20 грн, з правом подальшого придбання.   – У нас часто так беруть котів для дітей, щоб подивитися, чи немає алергії, чи зможуть за ними доглядати. Ось недавно котика взяли на новосілля. Люди вірять, що в нову квартиру потрібно спершу кота запустити, щоб добре в ній жилося.

До речі, ще жодну тварину нам не повертали, а навіть якщо і повернуть, це краще, ніж на вулицю викинуть після того, як награються, – впевнена Тамара. Собак в оренду здають з тих самих причин, і ціни там стартують від 25 грн на день.  – У нас є ще дресировані собаки для охорони, там сума залежить від часу. Максимальний термін – рік. Але це частіше охоронні фірми беруть для супроводу або охорони складу, – розповіли в одному з розплідників.

А ось екзотичних тварин пропонують навіть в лізинг.

– Це дуже зручно для тих, хто хоче купити екзотичного тварину собі або дитині, але не знає, чи зможе її утримувати. Ми укладемо з вами контракт, ви платите всю вартість тварини, візьмете її на місяць. І якщо потім вирішите повернути, половину грошей повернемо, — пояснив директор магазину екзотичних тварин Олександр.

Узяти в лізинг можна папуг какаду, ара, жако, мавпочку, удава, пітона, ящірок, хамелеона, черепаху, білок, бурундуків. – Можу вам запропонувати 8-місячну карликову зелену мавпу за 2 тисячі доларів або папугу какаду за 2,3 тисячі доларів, – каже Олександр.

За матеріалами  pravo-kiev.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *