УЦОЯО попереджає учасників ЗНО-2013 про шахраїв! - 8afcde562dc4ca622599bd68f09fcc61Інтенет-злодії вигадали, як можна викачувати гроші з лінивих і легковажних абітурієнтів!

На довірливих учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання полюють шахраї.

Минулі роки в інтернеті пропонували придбати нібито правильні відповіді на завдання тестів, які будуть під час ЗНО. Але після безлічі повідомлень, виступів і застеріг фахівців УЦОЯО, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, громадських організацій, мабуть, абітурієнти вже перестали вірити онлайн-злодіям.

Цього разу винахідливі бажаючі нажитися на легковажності абітурієнтів винайшли новий вид шахрайства.  У всесвітній мережі з’явилися сайти, які за певну плату пропонують завантажити програму для реєстрації на ЗНО-2013. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«Звертаємо увагу громадськості на те, що з метою уникнення обману програму створення заяви-реєстраційної картки слід скачувати лише на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти. Завантаження зазначеної програми є безоплатним», – йдеться у повідомленні.

Не станьте жертвами шахраїв! Послуговуйтеся лише офіційними джерелами для отримання інформації з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання!

Освітній портал ПедПРЕСА звертається до абітурієнтів з проханням повідомляти про випадки шахрайства, з які вам траплялися, у коментарях до цього матеріалу або у наших групах в соціальних мережах ВКонтакте, Facebook, Twitter.

Все про ЗНО-2013 читайте у новому тематичному розділі освітнього порталу ПедПРЕСА ТУТ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *