«Золотому дракону» минуло тринадцять -Центр підготовки чемпіонів «Золотий дракон» 10 січня 2013 року святкував своє 13-річчя. Сьогодні центр найуспішніший та найрезультативніший в Івано-Франківській області з тхеквондо.

За ці 13 років центр виховав чемпіонів та призерів України, призерів чемпіонатів Європи, учасника чемпіонату світу та переможців міських, обласних і міжнародних змагань. В центрі тренується понад 150 спортсменів тхеквондистів: наймолодшим по 4 роки, а найстаршим за 35. З них – один бронзовий призер Європи, 5 призерів Міжнародних турнірів серії «А» в Швеції, Росії, Хорватії та Нідерландах, 42 бронзові призери України, 22 срібні призери України та 26 Чемпіонів України, 29 спортсменів з першими розрядами, 22 кандидати в майстри спорту України і два майстри спорту України.

Рік дракона для «Золотого дракона» був найрезультативнішим. До скарбнички майстрів спорту Центру, які тренуються тут, додалися ще 4 кандидати в майстри спорту України – це Жолобайло Діана, Волосянко Віталій, Онуфрак Олександр та Машталер Тарас.

За матеріалами pravda.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *