Глава УПЦ МП митрополит Сабодан «благословив» скасування будівництва на місці фундаменту Десятинної церкви, повідомив головний архітектор Києва Сергій Целовальник в інтерв’ю газеті Хрещатик.

Будівництва на місці Десятинної церкви не буде - 18 main«Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, у якого я мав честь бути на аудієнції, благословив не будувати храм саме на цьому місці», – заявив він. Він ще раз нагадав, що особисто виступає проти будівництва, адже «ми не маємо права втрачати те, що було збережено протягом століть».

Щоб це зберегти, досить звести легкі і надійні конструкції. Ініціатори ж будівництва храму-новобудови пропонують створити над залишками фундаментів простір нібито музею, де можна оглядати оригінальні археологічні артефакти, а над ним звести нову будівлю і назвати її Десятинна церква, якої, до речі, з 996 року ніхто не бачив: ні креслень, ні малюнків храму або його руїн, на жаль, історія не зберегла, додав архітектор.

За матеріалами videonews.com.ua  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Будівництва на місці Десятинної церкви не буде”
  1. А когда уволят Дорошенко?Он же ставленник застройщиков.И как поп может быть директором музея?В музея сидит попы их дети и все за наши деньги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *