Визначено кандидатів на здобуття Державних премій -Навчальні заклади визначили претендентів на здобуття Державних премій у галузі науки і техніки 2013 року. Відповідні рішення були прийняті на вчених (педагогічних) радах та у формі пропозицій надійшли до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту. Про це повідомляє прес-служба МОНмолодьспорту.

Усі пропозиції від навчальних закладів оформлено відповідно до затвердженого Порядку висунення та подання робіт наздобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2013 року та листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1/9-611 від 30.08.2012.

Із переліком робіт, поданих на здобуття Державних премій у галузі науки і техніки 2013 року, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту.

Це кращі підручники, які отримали широке громадське визнання та понад двох років використовуються у навчальному процесі. Серед 19 робіт, які надійшли до ІІТЗО, 15 підручників та 4 комплекти підручників.

Для визначення кращих підручників Міністерство вивчає інтенсивність їх використання у навчальному процесі за такими показниками:

– висока інтенсивність використання – підручник на 100 % використовується у навчальному процесі;

– середня – підручник більше ніж на 50 % використовується у навчальному процесі;

– низька – підручник менше ніж на 50 % використовується у навчальному процесі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *