Кондуктор виштовхнула з автобуса третьокласника через його «важкий рюкзак» - 69493991 1 1000x700 detskiy ryukzak onepolar 1296 nikolaev rev005У Кірові кондуктор виштовхнула з автобуса третьокласника через те, що він не сплатив за провезення свого рюкзака.Тепер кондуктора шукають блогери і губернатор Кіровської області Микита Бєлих, зазначає «Лента.ру».

Як стало відомо, по дорозі додому зі школи хлопчик сів в автобус. У нього був проїзний, проте кондуктор вимагала заплатити ще 15 рублів за провезення його «важкого рюкзака». Школяр відмовився.

«Після цього вона штовхнула мого сина в груди, і він випав із задніх дверей автобуса спиною вперед», – розповів батько школяра Сергій Ашихмін. Хлопчикові довелося чекати новий автобус і добиратися додому з пересадками. На вулиці тоді, за словами чоловіка, був мороз 25 градусів. У результаті школяр сильно замерз і захворів двостороннім отитом.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Кондуктор виштовхнула з автобуса третьокласника через його «важкий рюкзак»”
  1. В свое время мне приходилось добираться в школу и со школы рейсовым автобусом и проезд стоил 5 копеек.Родители не всегда ,из-за своей занятости, давали деньги,а в автобусе водитель иногда требовал за проезд,и тогда кто-то из сердобольных пассажиров давал мне “пятака”. Сейчас все это вспоминается с особой сентиментальностью,тем более что дорога домой была длинной – 3,5 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *