У Донецькій області 12 січня відкриттям олімпіади з російської мови та літератури та екології розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012/2013 навчального року.

У Донецькій області розпочався обласний етап учнівських олімпіад - images?q=tbn:ANd9GcTj27k7dCIrWIijjFgf9CcPLzLiTQCvumVZBy L3mgglTI pWuGCwОсобливістю нинішнього «олімпійського» року є проведення нових учнівських олімпіад: зі світової літератури – на рівні області та фізичної культури – на Всеукраїнському рівні.

Учасниками обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали переможці ІІ (міського, районного) етапу, які мали найвищу кількість балів у рейтингових списках.

У І турі учнівської олімпіади з екології брав участь 41 учень. Відбулася робота над тестовими завданнями та захист постерів.

В олімпіаді з російської мови та літератури брали участь 95 учнів. Перед початком олімпіади учасники привітали переможницю Міжнародної петербурзької олімпіади з російської мови та культури для школярів із країн СНД та Балтії Валерію Моісєєву, ученицю Донецької гімназії №18.

13 січня 2013 року естафету Всеукраїнських учнівських олімпіад у Донецькій області підхопили учнівські олімпіади з історії та педагогіки і психології. 28 учнів Донецької області продемонстрували теоретичні знання з педагогіки і психології.

100 учасників учнівської олімпіади з історії привітали на урочистому відкритті переможницю І Міжнародної олімпіади з історії Ганну Острожну, ученицю Костянтинівської загальноосвітньої школи № 4.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *