Міледі в шортиках. Учнів відправили дивитися сороміцьких «Трьох мушкетерів» - 20130116114324Міністерство освіти і науки Північної Осетії і управління освіти адміністрації Владикавказа почали перевірку факту поширення серед учнів міських шкіл квитків на мюзикл «Три мушкетери», в якому містяться відверті сцени.

На продаж квитків у школах поскаржилася старшокласниця з школи № 26. У відповідь на це співробітник республіканського Міносвіти Алан Шаблі заявив на своїй сторінці в Facebook, що відомство не має ніякого відношення до розповсюдження квитків, і пообіцяв почати перевірку.

Свою причетність до поширення квитків заперечили і представники міського управління освіти. Як стало відомо, мюзикл «Три мушкетери», поставлений режисером Ізабеллою Каргіновою і продюсерським центром «Арт Шанс», обурив старшокласників та батьків. Особливо засмутила їх Міледі. Її зіграла місцева зірка Таша Газданова, що з’явилася на сцені в коротких шкіряних шортах.

За словами батьків, квитки на «Трьох мушкетерів» нав’язували учням 36-ї школи, 38-ї і як мінімум ще однієї школи Владикавказа. Директор 26-ї школи Зара Туккаева пояснила, що вона не дивилася заздалегідь спектакль і не могла передбачити, що в ньому будуть відверті сцени. Перевірку почала також і міська прокуратура.

За матеріалами world.comments.ua  

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *