У техаському місті Сан-Антоніо відкриється бібліотека без книжок – BiblioTech. Ця установа стане першою в світі публічною бібліотекою, де звичайні книги повністю замінять електронними.

Суддя вигадав бібліотеку, в якій не буде паперу - 7b3cba86bd3cea39ab1a03715689fb27Ініціатором проекту став місцевий суддя Нельсон Вулф. За його словами, на створення електронної бібліотеки його надихнуло прочитання біографії засновника корпорації Apple Стіва Джобса.

Спочатку в бібліотеці буде близько 100 пристроїв для читання електронних книг. Ними можна буде користуватися як у читальному залі, так і брати додому на певний термін.

Крім того, всі охочі зможуть прийти в BiblioTech зі своїм пристроєм і завантажити в нього вподобану книгу, не порушуючи при цьому авторських прав.

Для маленьких читачів у бібліотеці виділять приміщення з інтерактивними столами та стінами. Крім книг, розглядається можливість поповнення бібліотечного фонду музичними творами та фільмами.

«Бібліотека буде повністю безкоштовною. Єдине, за що, напевно, буде стягуватися плата, – роздруківка матеріалів», – розповів автор проекту.

За матеріалами Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *