Розміщення проекту наказу МОНмолодьспорту «Про затвердження Переліку установ, до яких надсилаються автореферати дисертацій» заплановано на 5 березня.

Про це йдеться в Орієнтовному річному плані проведення консультацій МОНмолодьспорту із громадськістю, повідомляє ІА «Наголос».

Новий Перелік установ, до яких надсилаються автореферати дисертацій, має з’явитися на початку весни - d00e53b11dПроект наказу МОНмолодьспорту «Про затвердження Порядку оформлення атестаційної справи здобувача вченого звання старшого наукового співробітника» планують розмістити у рубриках «Повідомлення» та «Громадське обговорення» офіційного веб-сайту МОНмолодьспорту 10 березня.

Мінімальна кількість фахових статей для захисту кандидатської дисертації становитиме – п’ять, а для докторської дисертації – 20, відповідно до наказу МОНмолодьспорту. Також, новий наказ зобов’язує науковців мати міжнародні публікації.

За новими правилами, принаймні одна стаття аспіранта та чотири статті докторанта мають бути опубліковані в закордонних виданнях або у виданнях, що внесені до міжнародних наукометричних баз.

Наказ набере чинності з вересня.

За словами першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми, наказ «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» не встановлює вимоги до міжнародних наукометричних баз.

«Якщо стаття опублікована в українському виданні, внесеному до будь-якої міжнародної наукометричної бази, то ця публікація прирівнюватиметься до іноземної публікації за темою дисертації».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *