Звільнену за «татарську мармизу» вчительку просять повернутися -Учительку, яку звільнили за вислів «татарська мармиза» на адресу учня, просять повернутися. «Я ж учитель! Звичайно хочу викладати – це моє покликання, – розповіла Єлизавета Меньшова. – До того ж, мої учні з десятого класу самі дзвонять і приходять до мене додому, просять, щоб я повернулася».

Чи вирішено питання про її зарахування до штату працівників школи, Єлизавета Василівна коментувати відмовилася. «Зараз я для всіх звільнена і крапка», – прокоментувала вона.

Нагадаємо, екс-викладач російської мови і літератури гімназії №11 Єлизавета Меньшова, яка обізвала учня 6-го класу «татарською мармизою», звернулася в Управління освіти Сімферопольської міськради із заявою про відновлення на посаді. «Дійсно, на столі у Тетяни Іванівни (Сухіної – начальника управління освіти Сімферопольської міськради, – ред.) лежить заява від викладача: вона проситься на роботу. Але я не думаю, що Тетяна Іванівна його підпише. Тому нині я заявляю: вона не працює в школі №11», – пояснив віце-мер Сімферополя Ілля Глазков.
Це неприпустимо, однозначно. Такий учитель не може і не повинен працювати в школі, вважає міністр освіти науки, молоді та спорту АРК Наталія Гончарова.

За матеріалами crimea.comments.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Звільнену за «татарську мармизу» вчительку просять повернутися”
  1. Учитель – носій культури, виховання, взаємоповаги, а тут опустилася до ринкового, рівня. Хай навчиться спілкуватися з дітьми .Хто дав їй право обзивати дітей тільки тому ,що вони не росяіни.Ганьба.Їй не місце у школі.!!

  2. Як на мене, то Меджліс повинен проконтролювати, щоб ця вчителька взагалі в Криму не змогла працювати в жодній державній школі. Одного покарають, то інші будуть думати! А то знахабніли “великороси” до межі!

  3. Нехай батьки татарського хлопчика все зроблять, щоб така вчительна не повернулася в цю школу. Подарують цій “вчительці” образу, то будуть самі винні у безкарності таких людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *