Географія абітурієнтів Ужгородського національного від заходу до сходу - uznuuuuДо завершення вступної кампанії залишилося шість днів. Уже традиційно наприкінці вступної кампанії активність абітурієнтів меншає. Нині в УжНУ, розповідають працівники приймальної комісії, доволі вільно. Усі, хто чітко визначився зі своїми вподобаннями, подав заяву на омріяний факультет ще в перші тижні.

Здобувати фах лікаря, фармацевта, дипломата тощо до УжНУ їдуть вступники з різних куточків України. Приймальна комісія реєструвала документи і від львівських випускників, і від закарпатських, і від донецьких.

За словами секретаря приймальної комісії УжНУ пані Антоніни, донецька абітурієнтка вразила освітян милозвучною українською мовою. Дівчинка з Єнакієво приїхала вступати до ужгородського вишу разом із мамою. Обоє закохалися в місто з першого погляду.

Серед імовірних студентів УжНУ нині також призери всеукраїнських олімпіад із німецької та англійської мови, чимало абітурієнтів із золотими та срібними медалями.

Згідно з даними ІС «Конкурс», до Ужгородського національного університету нині подано 17 тисяч 432 заяви. А бюджетних місць у виші передбачено лише 2 тисячі 242. Тож середній конкурс на бюджет нині сягає 7,48 осіб на місце.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *