Лікування мухоморами не врятувало 8-річного хлопчика та його маму -В Івано-Франківській області прокуратура з’ясовує обставини смерті в реанімаційному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні 8-річного хлопчика.

“У важкому стані дитину привезли родичі. Лікарі встановили діагноз – гостре екзогенне отруєння невідомою речовиною, тому йому негайно зробили очищення організму. Попри це, стан хлопчика швидко погіршився й увечері він помер”, – повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

У прес-службі відзначили, що незважаючи на погане самопочуття дитини (лихоманка, температура до 40 градусів, кашель і біль у животі) впродовж тижня, батьки не зверталися по допомогу до медиків, а лікували його самостійно настоянками з трав і мухоморів. Правоохоронці встановили, що мати хлопчика з подібними симптомами також лікувалася цими настоянками і напередодні померла в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Нині прокуратура з’ясовує всі обставини цієї трагедії, зокрема, перевіряють дії батька хлопчика і медиків, які надавали постраждалим допомогу.

За матеріалами  interfax.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *