Ще ненароджена дівчинка вже має 260 друзів у Facebook - images1Американська пара Еллі і Метт Грін зі штату Техас зареєструвала свою ненароджену дочку в соціальній мережі Facebook. Як розповіли майбутні батьки місцевому телеканалу KLTV, вони вирішили створити дитині акаунт, щоб  поділитися з друзями та родичами новиною про вагітність Еллі, а потім повідомляти їм про те, як йдуть справи у ембріона.

За словами Еллі Грін, її майбутню доньку Меррайю (саме так батьки вирішили назвати дитину) протягом одного дня з моменту реєстрації додали в друзі близько ста чоловік. Нині у дівчинки понад 260 друзів. У профайлі дитини зазначено, що її улюбленими видами спорту є футбол і плавання, улюбленою співачкою – Леді Гага, а хобі – смоктання пальця.

Записи від імені Меррайі веде її мама, яка розповідає різноманітні історії про життя дівчинки в утробі. В основному записи стосуються поведінки дитини.
Майбутні батьки Меррайі Грін відзначили, що планують продовжувати вести сторінку своєї доньки  до і після її народження. Як очікується, Меррайя “розповість” своїм друзям історію своєї появи на світ. Дівчинка повинна народитися вже на днях.

За матеріалами svit24.net  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *