Школярі імітують куріння, замінюючи цигарки... льодяниками  - 2  upload iblock af4 af4d3fec183c9217decc5b2716c4941cЩоб мати солідний вигляд, американські школярі використовують… цукерки. Вони купують особливий вид льодяників – «Smarties» або «Pixy Stix», упаковка яких за формою нагадує сигарету, подрібнюють їх, висипають отриманий солодкий порошок до рота і видихають його, як дим.

Невідомо, яким  «розумникам» уперше спала на думку така блискуча ідея, але завдяки інтернету, ця безглузда мода з імітацією куріння, іменована «куріння цукерок», за лічені дні поширилося по всій Америці.

На сайті «YouTube» з’явилося безліч роликів, у яких неповнолітні розповідають і показують новачкам, як правильно курити льодяники. Необхідно також зауважити, що деякі підлітки видихають порошок не тільки через рот, а й через ніс, а дехто й зовсім засипає його прямо в ніздрі.

Лікарі кажуть, що так цукор буквально всмоктується в їх організм. І, хоча цукор не викликає наркотичного сп’яніння, у великих кількостях він діє як енергетик, роблячи дітей буйними і некерованими. Крім того, ця звичка може призвести до інфекцій носових пазух і верхніх дихальних шляхів.

За матеріалами drunov.ru  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *