Обери кращий сайт дитячого садочка в Україні! - 1310235079 detskiy sadМіністерство освіти і науки, молоді та спорту при інформаційній підтримці освітнього порталу ПедПРЕСА провело Всеукраїнський огляд на кращий інтернет-сайт дошкільного навчального закладу. З понад 80 дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та центрів розвитку дитини з усіх регіонів України фахівці відомства обрали 19 кращих.

При оцінюванні сайтів враховувалися оригінальність оформлення сайту, корисність інформаційного наповнення для користувачів, інтерактивність та динамічність сайту, частота оновлення (новизна матеріалів, періодичність оновлення інформації) тощо.

Освітній портал ПедПРЕСА, де вже у травні з’явиться перша в Україні офіційна база шкіл і дитсадків країни, окремо відзначить кращих. Кожен дитячий навчальний заклад з дев’ятнадцяти фіналістів отримає передплату на новий глянцевий журнал для сучасного педагога “Перша вчителька” до кінця року. А СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ – НОУТБУК – отримає той заклад, чий сайт до 1 червня набере НАЙБІЛЬШЕ ГОЛОСІВ СЕРЕД ВІДВІДУВАЧІВ ПОРТАЛУ ПедПРЕСА!

Голосувати за сайт садочка, який сподобався найбільше, може кожен з 24 квітня до 1 червня на порталі ПедПРЕСА. З однієї IP-адреси буде зараховано не більше трьох голосів.

ДОПОМОЖІТЬ СВОЄМУ ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ ОТРИМАТИ ЦІННИЙ ПРИЗ! Голосувати!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *