Учасники конкурсу «Врятувати від забуття» висловили свій погляд на історію України XX століття через родинну історію. Метою заходу було збереження для майбутніх поколінь вражень і спогадів свідків про пережиті історичні події.  Захід проводиться четвертий рік поспіль і вже встиг здобути велику популярність в учнівському та вчительському середовищах, а також високі оцінки серед громадських діячів та журналістів.

У конкурсі вязли участь учні старших класів, студенти, педагоги, батьки, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Свої мультимедійні проекти надіслали близько 300 учасників з усіх областей України. Найбільш активними виявились навчальні заклади Амвросіївського району Донецької області.

Збір робіт був оголошений 1 вересня 2012 року. Завершився прийом презентацій від учасників 1 грудня 2012 року. Конкурс організований Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співпраці із Київським міським будинком учителя, органами державної влади та науковими інститутами.

25 січня 2013 року о 13 годині у Музеї Української революції 1917 – 1921 рр. (вул. Володимирська, 57, Київський міський будинок учителя) відбудеться презентація робіт-переможців Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу