Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Тетяниним днем – прекрасним святом усього студентства.

Роки навчання, без перебільшення, можна назвати одним з найважливіших періодів життя. Це час не лише надій та сподівань, але й серйозних роздумів над подальшим майбутнім.

Переконаний, що досягти успіху вам допоможуть наполеглива праця, прагнення до знань, активність позиції, небайдужість до подій та процесів, які відбуваються. Упевнений, що запорука успішного розвитку нашого суспільства – високоморальна, здорова та освічена молодь.

Тому всебічна підтримка студентства та розвиток української освіти – один з найважливіших пріоритетів керівництва держави та Уряду України.

Наша держава має видатні традиції вищої освіти, які визнані в усьому світі. Вищі навчальні заклади України, численні наукові школи здобули повагу та визнання світової спільноти. Тож хочу побажати, щоб вища освіта відкрила для вас нові перспективи, допомогла досягти поставленої мети, зробила вас успішними та упевненими у собі.

Щиро бажаю вам здоров’я, невпинного руху вперед, успіхів у навчанні та світлих почуттів. Нехай Свята великомучениця Тетяна допомагає в усіх ваших починаннях та підтримує віру у власні сили. Бажаю лише позитивних вражень від студентських років!

З повагою та найкращими побажаннями,

міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу