Чорна діра перед загибеллю світитиме в 100 разів яскравіше Сонця - хмараУчені спостерігають за неймовірною подією: в середині нашої галактики Чумацький шлях величезна чорна діра Sgr A * готується ось-ось поглинути газова хмара G2. Космічний монстр, цілком імовірно, всередині себе містить тьмяну зірку.

За припущеннями вчених, у момент загибелі хмара стане світити яскравіше за наше Сонце в 100 разів. За шоу будуть спостерігати астрономи через інфрачервоні телескопи.

Загибель газової хмари відбудеться влітку 2013 року, а поки астрономи збираються почати вивчати процес поглинання сторонніх об’єктів надмасивними чорними дірами. Чи зможуть звичайні люди щось побачити в нічному небі, поки невідомо.

Нагадаємо, що астрофізики називають чорними дірами область простору-часу з надзвичайно сильним гравітаційним полем. Що б у неї не потрапило, назад воно не повернеться. Це стосується навіть світла, ось чому чорні дірки і отримали свою назву: тіло, що поглинає все світло і не випускає власного, здається абсолютно чорним. І тому вони невидимі.

За матеріалами  grand-ukraine.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *