Сейсмостійкий стіл винайшов студент Артур Брутер - изрІзраїльський студент Артур Брутер у рамках свого дипломного проекту винайшов сейсмостійкий стіл, здатний витримати вагу стелі, якщо раптом вона впаде, й не зламатися.

До такого винаходу його підштовхнули фотографії уламків школи в Гаїті. Під час торішнього землетрусу в ній загинули діти.

«Коли я побачив цю фотографію, у мене з’явилася ідея створити меблі, що стануть безпечним укриттям під час землетрусу», – зазначив студент Академії мистецтв «Бецалель» Артур Брутер.

Стіл виготовлено з міцного металевого каркасу та дерев’яної стільниці. Тепер він проходить випробування: з чотириметрової висоти на нього скидають вантаж вагою 600 кілограмів – стіл залишається неушкодженим, а звичайна парта такого удару не витримає.

За словами Брутера, сейсмостійкий стіл уже витримав випробування, при якому на нього скинули вантаж вагою в півтори тонни.

Викладач Артура з Академії мистецтва «Бецалель» каже, що винахід уже запатентовано. Стіл буде коштувати близько 112 доларів.

За матеріалами  svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *