Який вигляд мають мати студентські квитки - kvytok studНавчальний рік розпочнеться за кілька тижнів, і сотні тисяч студентів отримають студентські квитки. Для когось він стане першим у житті.

Днями Міносвіти внесло зміни до вимог, яким має відповідати посвідчення особи студента. Згідно із державним зразком, на документі має бути зазначено персональні дані студента та дані про навчальний заклад. Окрім того, додатково на картці може відтворюватись інформація про виробника картки, логотипи, піктограми та графічні елементи, а також вмонтовані чип-модулі, що вказують на використання студентського квитка в інших системах електронного обліку. Тобто таким квитком можна користуватися як ключем, проїзним документом чи банківською карткою.

Вимоги до студентського квитка нині такі: там вказані прізвище, ім’я, по батькові та цифрова фотографія студента; серія та номер студентського квитка; індивідуальний штрих-код квитка; дата видачі та строк дії квитка; форма навчання; найменування навчального закладу; посада, прізвище та ініціали керівника навчального закладу; підпис керівника та печатка навчального закладу.

Причому в наказі МОН чітко вказано, із яких матеріалів має бути зроблений студентський квиток, яка його стилістика, як мають бути розміщені написи. Приміром напис «студентський квиток» – на лицевій стороні. Інші логотипи та піктограми не повинні перекривати цього словосполучення. А ще напис має бути жовтого кольору, висота літер -4 мм і розташований нижче зображення малого Державного Герба України на відстані 9 мм.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *