23 січня 2013 року на Донеччині під час II обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Французька мова» змагалися найкращі вчителі з предмету

Презентуючи власні досягнення та інноваційні педагогічні технології, вчителі демонстрували інтерактивні методи у вивченні французької мови для розвитку комунікативної компетенції учнів. Конкурсанти, зокрема, запропонували присутнім і членам журі здійснити віртуальну подорож до Парижа, ознайомитися з цікавими місцями столиці Франції. Під час майстер-класів «учні» також вивчали французьку мову через пісенний автентичний матеріал, створювали міні-проекти, обирали улюблені страви, складали кросворди.

За підсумками II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Французька мова» 10 найкращих філологів від Донеччини 6 – 8 лютого поточного року змагатимуться за звання кращого учителя.

А 24 лютого 2013 року розпочався відбірковий етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» у номінації «Фізика», під час якого учителі фізики, переможці районного міського туру конкурсу, змагаються за звання кращого вчителя з цього фаху.

Про перебіг конкурсних змагань розповіла відповідальний секретар конкурсу, методист відділу природничих дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ніна Охрименко. Вона повідомила про те, що до обласного оргкомітету подано 37 заявок від міських (районних) управлінь (відділів) освіти, для експертної оцінки представлено 37 комплектів матеріалів, а для участі в конкурсі прибули 35 учасників.

Після урочистого відкриття та оголошення розпорядку роботи конкурсанти виконали письмову контрольну роботу, яка спрямована на перевірку фахової підготовку учасників конкурсу та володіння ними методикою викладання предмета.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу