"Фокус" опублікував рейтинг 30 найуспішніших українських письменників - 45319Журнал «Фокус» опублікував рейтинг 30 найуспішніших українських письменників. Перше місце посіла харків’янка Симона Вілар, автор історичних жіночих романів. Сукупні тиражі її книг в 2012 році перевищили 200 тисяч примірників, а гонорари сягають 40 – 50 тис. грн за нову книгу і 25 – 30 тис. грн за перевидання. Популярність творів Вілар ілюструє основний вибір українського читача – жіночі романи і детективи.

У рейтингу є і автори, визнані як читачами, так і критиками. Гостросюжетний історичний роман Юрія Винничука (№ 16) «Танго Смерті» називають літературною подією року.

Популярний письменник Сергій Жадан (№ 20) торік розпочав співпрацю з видавництвом «Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», в якого добре розвинена система продажів. Завдяки цьому сумарний річний тираж книг Жадана досяг 11,5 тисяч.  

Книги Андрія Куркова (№ 19), потрапляли в топ-10 європейських бестселерів. У цілому «Фокус» констатує, що українці мало читають. Якщо в світі успіх книги вимірюється сотнями тисяч копій, проданих за тиждень, то в Україні 10 тис. примірників за рік – уже бестселер.

За матеріалами newsoboz.org  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *