Новий рекорд перебування під снігом голяка встановив українець -У Коломиї Олексій Гуцуляк побив попередній світовий рекорді із перебування голої людини під снігом. Йому вдалося пролежати у сніговій кучугурі  1 годину 20 секунд, що на 20 хвилин більше, ніж час попереднього рекордсмена –  японця.

Досягнення чоловіка зафіксували члени експертної комісії, серед яких була представник національного проекту «Книга рекордів України» – Ганна Крисюк.

«Це вперше я брала участь e фіксації рекорду, що претендує на Книгу рекордів Гіннесса. Ми зробили все відповідно до вимог проекту. Я тішуся, що на Прикарпатті є такі здорові й тілом, і духом молоді люди, та переконана, що це не останнє досягнення наших краян», – зазначила Ганна Крисюк.

Минулого року Гуцуляк пробув під снігом 34 хвилини 4 секунди, і так потрапив у «Книгу рекордів України». «Коли лежу під снігом я,  як тибетські монахи, використовую техніку медитації і уявляю літо. Звісно, без постійних тренувань пролежати так довго під снігом не можливо. Окрім того, загартовування корисні для організму і додають життєвих сил і здоров’я», – розповів чоловік.

За матеріалами  day.kiev.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *