Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко зустрівся з представниками міжнародного організаційного комітету “Соціалізація молоді: від формальної освіти до неформальної – різноманітність форм та методів”. Про це повідомляє УНН посилаючись на прес-службу глави держави. 

На зустрічі йшлося про зміст проекту та його мету, яка зокрема стосується розвитку позашкільної освіти дітей та молоді, розвитку новітніх форм та методів роботи з дітьми, які в складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами, дітьми з особливими потребами. 

Уповноважений Президента України з прав дитини надав інформацію про стан реалізації Конвенції ООН про права дитини в Україні, напрями діяльності у сфері участі молоді в суспільному житті країни. Також Юрій Павленко зазначив, що в Україні позашкільною освітою охоплено близько 37% дітей, а лідером у даному напрямку є Сумщина. 

Територіальний директор організації СЕМЕА (Франція) Тьєрі Малфаіт розповів про зміст міжнародного проекту та його напрямки. За результатами зустрічі сторони домовились про співпрацю в сфері розвитку позашкільної освіти в Україні та про спільну підготовку до масштабного міжнародного семінару наступного року. 

На зустрічі були присутні співробітник територіального відділення організації СЕМЕА Франції Малфіат Камелія, директор Київського Палацу дітей та юнацтва Сергій Дахнов та завідуючий кафедрою виховання та додаткової освіти Челябінського інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Олексій Кисляков (Росія).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *