Вища освіта поліпшує здоров’я - освУчені з Наукового інституту охорони здоров’я в Бельгії довели, що є зв’язок між станом здоров’я людини і рівнем її освіти. Виявляється, чим більш освічена людина, тим рідше вона стикається з усілякими захворюваннями впродовж життя.

Так, аналіз результатів більш як 11 000 медичних обстежень за 2008 – 2009 роки показує, що хронічні захворювання зустрічаються приблизно в 20 % людей з вищою освітою, тоді як у людей, які мають середню освіту, цей показник досягає 44 %.

Пояснюється це, на думку експертів, тим, що гарна освіта здатна забезпечити стабільне соціальне становище. Крім того, коли людина освічена, вона схиляється до здорового способу життя і може контролювати свої вчинки та звички. Наголосимо, що раніше канадські вчені вже заявляли про такий зв’язок. Однак, на їхню думку, позитивний вплив диплома про вищу освіту на здоров’я підсилюють ще родина і кішка.

За матеріалами  nagolos.com.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Вища освіта поліпшує здоров’я”
  1. С дипломом, оздоровившийся – на биржу труда! Такова печальная участь 80 % выпускников ВУЗов. Но выход есть: собственный бизнес, достойные доходы, карьера. Имеем большой стаж и опыт, научим, поможем, подойдет любому человеку независимо от региона. Николай, г. Киев, teamwwd@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *