Лікарі дістали з черепа півторарічної дівчинки кольоровий олівець - xirurgi vytashhili iz golovy rebenka karandash 41262 2Випадок з півторарічною дитиною здивував найдосвідченіших хірургів: дівчинка, в чиєму мозку опинився кольоровий олівець, відбулася лише легким переляком і наступного дня вже ласувала  морозивом.

Олівія, яка проживає зі своїми батьками в штаті Нью-Гемпшир, невдало впала зі стільця, наштовхнувшись на олівець, що встромився в її череп. Постраждалу дівчинку на вертольоті доправили в бостонську лікарню, де її оглянули 50 фахівців. Відсканувавши мозок маленької пацієнтки, лікарі не повірили своїм очам – ознак внутрішньочерепної кровотечі не було.

–  Це просто неймовірно, адже дерев’яний стрижень перетнув майже весь мозок Олівії, не завдавши їй ні найменшої травми. Олівець оминув верхню очну вену, середню мозкову і сонну артерії, а потім зупинився недалеко від поверхневої вени мозку, – розповів начальник відділу інтервенційної радіології дитячої бостонської лікарні Даррен Орбах.

Усе ще побоюючись можливих ускладнень, спеціалісти лікувального закладу вирішили провести процедуру видалення стороннього предмета в операційній, де було обладнання, необхідне для ретельного контролю стану Олівії. Через 40 хвилин олівець опинився в руках медика. Наступного дня дівчинка вже сиділа в ліжку та із задоволенням їла морозиво, відповідаючи на питання лікарів.

За матеріалами news7.in.ua

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *