І люди не люди. «Свобода» попіарилась на зборах Громадської ради - f92865ec421518727e7facbd0e6367aa111b26b029 січня, під час установчих зборів з формування Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради, між представниками громадських організацій виникла бійка.

За інформацією ініціативної групи з формування Громадської ради при КМДА, від громадських організацій надійшло 546 заяв щодо бажання взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради. Усі заяви були розглянуті ініціативною групою – лише 46-ом організаціям було відмовлено на підставі чинного законодавства.

Тим не менше, бійки уникнути не вдалося. Попіаритися скандалом у черговий раз вирішила  ВО “Свобода”, заявивши, що: «захід та обрання відбувається з повним порушенням норм у стилі «совєтського одобрямсу». У «Свободі» також зазначили, що на засідання не допускають ні громадськість, ні народних депутатів. Загалом розпочалося «дійство» у стилі цієї організації – шум-гам і розбиті шибки. Справа зайшла надто далеко – після “стандартного” свободівського набору дійшло до димових шашок та чуток про замінування.

Попри те, що на засіданні були присутні всі раніше зареєстровані представники, народні депутати, їхні помічники та навіть представники організацій, що не подавали документи, як завжди, сюди захотіли потрапити й ті, кому це зовсім не потрібно.  Більш ніж чотириста присутніх на заході людей обізвали «купленими» і «запроданими». Особливо свободівцям не сподобалось, коли 300 присутніх проголосували за видалення «патріотів» із залу. Свободівский скандал, окрім бажання «показати себе у всій красі», нічого більше не доводить.

Громадська рада створюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю КМДА.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “І люди не люди. «Свобода» попіарилась на зборах Громадської ради”
  1. Те, кто сталкивался с этой сворой из Свободы ранее, ничего нового не услышал и не увидел. Они всегда себя так ведут – ругань, оскорбления, мордобой. ЛЮдей воспитанных там нет. Могут женщину избить, могут лично или по телефону затравить, запугать. Вместо диалога – по зубам… Просто им удалось людям, не знающим их лично, вбить в мозги какие-то сказочки о своем робингудстве. Ну, а у нас народ всегда верил в бескорыстных “добрых молодцев”…

  2. Я человек поживший, думаю такими действиями они на первых порах соблазнят молодежь, а потом польется кровь. И кроме ненависти нечего не останется. Я за то, чтобы все решалось цивилизованным способом, а не драками. Так действуют те, у кого нет серьёзных аргументов. Молодёжи это понравится. Есть где размяться. Но результаты таких действий принесут злость и скорбь. Стоит ли этого? Молодёжь задумайтесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *