Селекціонер назвала породу котів "Ельфами" через їх чудернацькі вушка - 848f3c39fd98bff3a22f7a4658676a87Американська селекціонерка Карен Нельсон вивела нову породу незвичайних котів, які зовні нагадують Добі, ельфа із знаменитих фільмів про Гаррі Поттера. Ось чому американка дала новій породі котів назву «Ельфи».

Ці «казкові» тварини з’явилися на світ завдяки схрещуванню таких порід, як канадський Сфінкс і американський Керл. В Ельфів немає шерсті і сильно завиті вуха. Ці коти так само, як і Сфінкси, абсолютно гіпоалергенні, що дуже обрадувало Карен Нельсон.

Крім того, коти нової породи дуже активні, товариські і ласкаві, але при цьому зовсім невибагливі і слухняні. За Ельфами необхідний особливий догляд, їх потрібно часто купати для запобігання розвитку інфекцій на ніжній шкірі. Тваринам також не можна довгий час перебувати на сонці. Вага стандартних дорослих котів цієї породи становить зазвичай від 3 до 7 кілограмів, а вуха вихованців повинні закручуватися в межах від 90 до 180 градусів. Вартість кошеня Ельфа – приблизно 2 тисячі доларів.

За матеріалами svetiteni.com.ua  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *