Закінчується епоха антибіотиків, що спровокували сексуальну революцію -Американські вчені з університету Еморі, які нещодавно опублікували результати свого дослідження в журналі Archives of Sexual Behavior, стверджують, що сексуальна революція почалася аж ніяк не в 60-х роках минулого століття. Щонайменше вона виникла років на 10 раніше, задовго до винаходу оральних контрацептивів, які з’явилися в аптеках західних країн в 1960 році.

Причиною поширення легковажних стосунків між статями став винахід зовсім інших ліків – антибіотиків, і насамперед пеніциліну.

Пеніцилін, як відомо, з успіхом можна застосовувати для лікування й гонореї, і сифілісу – двох найпоширеніших і найнебезпечніших за своїми наслідками захворювань. Тепер «швидкий» секс навіть у випадку зараження вже не загрожував багатомісячним і часто безуспішним лікуванням, що застосовувалося протягом багатьох десятиліть. Достатньо було декількох ін’єкцій пеніциліну – і людина знову була здоровою.

Однак епоха антибіотиків закінчується. 25 січня повідомлялося, експерти побоюються, що поширення бактерій, стійких до більшості відомих антибіотиків, несе не меншу загрозу людству, ніж глобальне потепління й інші можливі катастрофи. Як стверджує головний лікар Англії Саллі Девіс, бактерії мають імунітет до більшості сучасних медичних препаратів, а нових антибіотиків нині немає.

За матеріалами  rus.newsru.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *