Павленко пропонує скасувати таємницю всиновлення дитини - 730128Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко ініціює скасування таємниці всиновлення для дитини, яку всиновили. На думку дитячого омбудсмена, дитина має право знати про своє походження. Про це Павленко повідомив 30 січня під час робочого візиту на Львівщину.

За його словами, такі зміни пропонуються для більш ефективного контролю якості життя дитини в сім’ї всиновителів.

«Ми підготували відповідний проект закону. Він передбачає скасування таємниці всиновлення  для всиновленої дитини. Водночас зберігаються обмеження доступу до інформації щодо біологічних батьків.

Розголошення інформації поза сім’єю може бути тільки за згодою всиновителя. Пропонується зберегти кримінальну відповідальність за розголошення таємниці всиновлення», – повідомив дитячий омбудсмен.

«Таємниці усиновлення для дитини не може бути і це порушення права дитини знати про своє походження», – переконаний Павленко.

За матеріалами ridna.ua  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Павленко пропонує скасувати таємницю всиновлення дитини”
  1. А от чьего имени выступает этот господин?Вы усыновителей спросили,сКОЛЬКО МОЖНО ПОД ЕВРОПУ ЧУЖДУЮ НАМ КОСИТЬ.ЭТО ПРАВО КАЖДОЙ СЕМЬИ РЕШАТЬ А НЕ ПАВЛЕНКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *