У Києві оберуть кращий навчальний заклад у сфері інформаційних технологій - 3045802 6З 1 по 24 лютого департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводить відкритий конкурс м. Києва з інформаційних технологій серед учнівської молоді.  

Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, формування молодіжного кадрового резерву м. Києва, а також реалізація державної політики в сфері розвитку Інформаційних технологій.

Конкурс є відкритим, тобто в ньому можуть брати участь як учні  шкіл/ліцеїв/гімназій, так і представники спеціалізованих позашкільних закладів віком до 18 років включно.

Навчальний заклад може бути представлений як індивідуально, так і командою для участі у командній першості. Команда-переможець отримує грамоту та кубок кращого навчального закладу м. Києва з Інформаційних технологій на 2013 рік.

Учасники-переможці нагороджуються призами департаменту освіти і науки, сім’ї та молоді КМДА  та дипломами  міського координаційного центру НТТУМ “Сфера”.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

  1. Краща презентація;
  2. Краща програмна розробка;
  3. Статична 2D графіка;
  4. Статична 3D графіка;
  5. 2D-анімація;
  6. 3D-анімація;
  7. Кращий веб-сайт;
  8. Краща комп’ютерна гра;
  9. Відеомонтаж;
  10. Олімпіада програмістів.

Змагання розділено на 2 тури. Перший тур – заочний, другий тур – очний та проводиться на базі Київського палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) та Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Солом’янського району м. Києва.

Для участі в конкурсі, з 1 по 10 лютого 2013 року учасники повинні подати свої проекти через сайт конкурсу http://www.it-arena.org.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *