Спілка ректорів вишів України закликає одягти вишиванки на урочисту посвяту - vyshyvВишиванки, національна символіка та хвилина мовчання, якою вшанують загиблих героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули в боротьбі за свободу, цілісність та єдність країни – такий вигляд матиме урочиста посвята у студенти цього навчального року.

Перша лекція для студентів також буде патріотичною. «Україна – єдина країна» – тема цьогорічного 1 вересня не тільки у школах, а й у вищих навчальних закладах. Така лекція повинна зміцнити український народ, підсилити його єдність, патріотизм, популяризувати ідею України – як вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Про це керівник Спілки ректорів України Леонід Губерський  написав у своєму зверненні з нагоди початку навчального року.

«Під час першої лекції необхідно наголосити на основних історичних подіях становлення української державності; формуванні почуття приналежності до України, усвідомленні себе українцем і відповідальним за долю держави й українського народу та готовим служити Батьківщині і, в разі потреби, стати на захист її державних інтересів; вихованні поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, які населяють країну», – йдеться у зверненні голови спілки Леоніда Губерського.

Також Леонід Губерський звернувся до керівників вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей із надією, що вже найближчим часом вони відновлять свою відповідальну місію – навчати і виховувати молоде покоління.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *