Переможцями 37-го Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло (Князівство Монако) цьогоріч стали студенти Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та вихованці Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

Так, «Золотого клоуна» 37-го Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло вибороли кияни – заслужені майстри спорту, двократні чемпіони світу зі спортивної акробатики Микола Щербак та Сергій Попов.

Другу нагороду фестивалю – «Срібного клоуна» – здобув Олександр Кобликов – студент 4-го курсу кафедри еквілібристики та жонглювання факультету циркового мистецтва Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Артист побив власний рекорд, коли жонглював 10-ма м’ячами в 2009 році, і продемонстрував небачену майстерність, виступивши з 14-ма. Таку вправність журі відзначило спеціальними нагородами циркових фестивалів в Монте-Карло та Парижі, а також призами від французької газети «Nice-Matin» та Московської студії Олександра Гримайла.

Володарями «Бронзового клоуна» та спеціальних призів від «Gandey» і Московського міжнародного молодіжного фестивалю стали випускники Київської академії естрадного та циркового мистецтв 2003 року. Георгій Кириченко, Юрій Павличко та Дмитро Ніколенко, більш відомі як комік-тріо «Equivokee». Вони є вихованцями викладача клоунади факультету циркового мистецтва академії Олександра Білогуба.

Відтепер на рахунку унікального навчального закладу: 7 медалей та безліч спеціальних призів, які здобули випускники Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.

Про світове визнання української циркової школи свідчить і запрошення принцеси Монако Стефанії ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Владислава Корнієнка до складу журі Другого міжнародного циркового фестивалю молодих артистів «New Generation». Захід відбуватиметься протягом 2-3 лютого 2013 року в рамках основного фестивалю під керівництвом дочки принцеси Монако Пауліни.

За інформацією Київської МДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу