Зіпсуті докази. Миша поласувала марихуаною в поліцейській дільниці - images 1Поліцейські американського міста Уічіто (штат Канзас) розслідують незвичайну справу. Миша погризла речові докази, в тому числі і пакетики з марихуаною. Гризуни (або один гризун) шукали там місце для будівництва нори.

–   У нас з’явилися укурені миші», – таку заяву зробив представник поліцейського департаменту Уічіто Даг Нолт, зберігаючи при цьому кам’яний вираз обличчя.

Миші зіпсували три пакети з марихуаною, які в якості доказу зберігаються в поліцейському департаменті з 2009 року. Якась кількість «травички» було з’їдена, частина пішла на будівництво гнізда. Поліцейським після цього довелося зважити залишки речового доказу і заново їх запечатати. Спіймати гризунів так і не вдалося. Зате поліцейські склали фоторобот передбачуваного викрадача.

–   Художник зробив начерк – зображення того, хто, на нашу думку, винен у викраденні марихуани. Так що ми шукаємо когось схожого на цю мишу, – заявив поліцейський, демонструючи намальовану тварину.

За матеріалами korzonews.info 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *