З метою виховання учнівської молоді та шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, а також вивчення героїчних сторінок історії українського народу у період Другої світової війни 1 лютого 2013 року проведено урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці перемоги у Сталінградській битві.

Організаторами заходу за підтримки управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації були Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти», Посталовський Ізраїл Зінделевич, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник Сталінградської битви, завідувач Російсько-Української лабораторії інноваційних педагогічних технологій Міжнародного інституту читання, професор кафедри психології.

В урочистостях взяли участь Ю. Діденко консул генерального консульства Російської Федерації у м. Одеса, Т. Абозіна, головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації, С. Брухно – заступник директора Навчально-методичного центруВ Одесі відзначено річницю перемоги у Сталінградській битві - e3 05 02 13професійно-технічної освіти в Одеській області, військовослужбовці військової частини А-0666, оркестр Військової академії м. Одеса, учнівський та педагогічний колективи Одеського центру професійно-технічної освіти на чолі з директором закладу С. Сущенко.

Після урочистого мітингу та покладання квітів на Кургані Слави до уваги учасників представлена літературно-художня композиція за спогадами та свідченнями І. Посталовського, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника Сталінградської битви.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *