За сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації та за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA) 4 – 5 лютого у Львові проводилася регіональна міжнародна конференція «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні: знання, практика та політика».

Захід відбувся у рамках українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

В обговоренні сучасних практик інклюзивної освіти як результату реалізації п’ятирічного канадсько-українського проекту, перспектив розвитку інклюзивної освіти на Львівщині взяли участь понад 130 учасників конференції з української та канадської сторін. Активними учасниками з української сторони були батьки, представники виконавчої влади міста та області, депутати, громадські організації, освітяни. З канадської сторони участь у конференції взяли представники Канадського центру вивчення проблем інвалідності та Університету імені Грента МакЮена.

Керівники навчальних закладів м. Львова, включених до проекту, батьки дітей з особливими потребами поділилися досвідом, обговорили проблеми, які дедалі частіше виникають під час навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час дискусії особливу увагу приділено питанню міжсекторального співробітництва на підтримку інклюзивної освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу