5 лютого в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася нарада центрального оргкомітету з проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад під головуванням заступника міністра Бориса Жебровського.

До переліку 20 постійних усеукраїнських олімпіад додалася ще одна – з фізичної культури, що цього року відбудеться вперше.

За традицією олімпіади проходять під час весняних канікул (цього року з 23 до 31 березня), щоб не переривати навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах. Учні мають можливість не лише перевірити себе в інтелектуальних змаганнях, а й поспілкуватися зі своїми однолітками з усіх куточків України.

Членами фахового журі є науковці та учителі-практики з усіх областей, які в обмежений термін мають професійно та об’єктивно оцінити роботи учасників  олімпіади й визначити переможців.

Заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський зазначив, що до контролю за проведенням олімпіад необхідно залучити засоби масової інформації, а також обласні ради старшокласників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу