$ 5000 за вступ до вишу аферист забрав у брата -У Тернопільському міському суді розглянули незвичну кримінальну справу. Підсудний і потерпілий виявилися троюрідними братами. Як повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області, підозрюваний пообіцяв «посприяти» родичеві у влаштуванні його доньки-випускниці на державну форму навчання юридичного факультету одного із вишів.

«Благодійник» запевнив, що в університеті має знайомого, який допоможе зі вступом. За свої послуги отримав завдаток у $ 2 тис., а згодом, коли батько з донькою здали документи у приймальну комісію вишу, запросив ще $3 тис. У рейтингу рекомендованих до вступу на державну форму навчання абітурієнтка не знайшла свого прізвища. Ошуканий батько дівчини звернувся до міліції. Дії винуватця кваліфікували як шахрайство та хабарництво.

Попри визнання провини, підозрюваний зміг повернути брату лише $ 400. Засудили його до 4 250 грн штрафу.

За матеріалами tgn.in.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “$ 5000 за вступ до вишу аферист забрав у брата”
  1. Дурень дав- у дурня взяли! Нащо марудити дитину вишами та ще й усвідомлювати, що робиш це за гроші. Вона могла б і сама постаратися. А то чимало таких, вже увишених (це називається-понаприймали): вчитися не хочуть, лише зависончики, лохотрончики,випивончики і дурничка- бо за них заплатять. Людина зобов”язана обходитися тим, що має, а не шукати дурнички- замалі ще, не виросло у вас з когось дурня клеїти!А ті батьки, котрі пхають у виш, бо мають дурні гроші- такі самі дурні! Краще б або книжку- в зуби, або лопату- до рук, нехай працюють- будуть знати ціну заробленої копійки. Нелегка ця ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *