Дмитро Табачник звернувся до учасників конкурсу ім. Тараса Шевченка -Напередодні проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник звернувся до учасників конкурсу.

«Шановні учасники ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Щиро вітаю Вас з нагоди проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Міжнародний мовно-літературний конкурс – це прекрасна можливість для учнів і студентів долучитися до свого історичного коріння, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря. Це шанс заявити про себе, свій талант і творчість, а головне – бути почутим.

Цінним є те, що серед учасників конкурсу – учнівська та студентська молодь з багатьох країн світу – Іспанії, Польщі, Бельгії, Португалії, Росії, Молдови, Грузії, Канади, Італії, Ірану та інших.

Бажаю конкурсантам подальших успіхів у майстерному оволодінні художнім словом, а їхнім батькам та педагогам – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх дітей та вихованців!», – зазначається у зверненні міністра.

Нагадаємо, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010.

Цьогоріч фінальний етап конкурсу відбудеться 9 лютого.

У Конкурсі візьмуть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних училищ, студенти і курсанти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил.

Окрім знавців української мови та літератури, у змаганнях візьмуть участь знавці інших мов, представлених в Україні (російської, молдовської, кримськотатарської, польської, болгарської тощо).

Також до конкурсу долучилася учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають в інших державах світу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Дмитро Табачник звернувся до учасників конкурсу ім. Тараса Шевченка”
  1. Перший приз отримає той, хто придумає найкращий сценарій для ненаукового фантастичного фільму, в якому, прокинувшись наступного дня після оголошення цього конкурсу, Дмитро Табачник жахнувся від того, що він накоїв у своєму попередньому житті задля процвітання української мови і культури – і пішов до іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *