21 – 23 лютого 2013 року в Києві в конференц-залі готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4) за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбудеться XX Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності». Організатори заходу – Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба), Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) та Державне підприємство «Український інститут промислової власності».

У Києві відбудеться міжнародна конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності» -

Голова Державної служби Микола Ковіня, аналізуючи важливість цього заходу, зокрема, відзначив: «Проведення конференції є продовженням наших системних дій з розширення та поглиблення міжнародного співробітництва у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Той факт, що ми проводимо таку міжнародну конференцію вже удвадцяте, свідчить про суттєве посилення впливу інтелектуальної власності на соціально-економічний розвиток сучасного суспільства. Ми впевнені, що результатом ХХ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інтелектуальної власності» стануть не тільки обмін знаннями, нові зустрічі та знайомства, а й отримання свіжих перспективних ідей і налагодження багатосторонньої співпраці, корисної  для всіх учасників конференції – фахівців у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності».

У рамках конференції планується робота таких секцій:

·        розвиток законодавства у сфері інтелектуальної власності;

·        авторське право та суміжні права в Україні: сучасні проблеми й перспективи розвитку;

·        контроль за дотриманням законодавства у сфері авторського права і суміжних прав;

·        досудове врегулювання спорів щодо прав інтелектуальної власності шляхом медіації;

·        захист прав інтелектуальної власності в адміністративному порядку Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності України;

·        теорія та практика захисту прав інтелектуальної власності в судовому порядку.

Родзинкою заходу стане спеціалізований семінар ВОІВ, присвячений вирішенню міжнародних комерційних спорів, який проведе юридичний радник Центру ВОІВ з арбітражу та посередництва Дж. Шалнау. У рамках конференції також відбудеться круглий стіл «Сучасна практика захисту прав на знаки для товарів і послуг: проблеми та перспективи», організований спільно з Українською асоціацією власників товарних знаків.

Участь у заході візьмуть фахівці сфери правової охорони інтелектуальної власності з України, представники європейських патентних відомств, судових і правоохоронних органів, громадських організацій та об’єднань, науковці провідних вищих навчальних закладів.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Детально з програмою ХX Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інтелектуальної власності» можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної служби (www.sips.gov.ua).

УВАГА! Акредитація журналістів на захід – обов’язкова. Заявки на акредитацію приймаються до 14:00 20 лютого 2013 року.

Контакти: відділ зв’язків з громадськістю, Лариса Севастьянова, тел.: 494-06-81.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *