Дівчина вигадала зґвалтування, щоб не їхати до бабусі - 212-річна мешканка одного із сіл Диканського району сказала рідним і правоохоронцям, що її зґвалтували четверо чоловіків. У міліції кажуть, що не повірити її словам було складно – адже вона описувала все у найменших подробицях.

Підозрюваних швидко розшукали і затримали. Чоловіки свою провину не визнавали. А ось школярка почала плутатись у свідченнях. Зрештою, під час розмови з психологом, на якій була і мати дівчинки, вона зізналася, що збрехала. Школярка пояснила, що історію вигадала, бо не хотіла з батьком їхати в село до бабусі. Після гучного скандалу дівчинку до себе на Дніпропетровщину забрала мати, там школярка спробує почати нове життя.

За матеріалами vgolos.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Дівчина вигадала зґвалтування, щоб не їхати до бабусі”
 1. А вы не думаете о том. что девочка могла просто описать кого-то из знакомых дядек, соседей, друзей папы, еще кого их и задержали? Причем милиция то? Милиция выполняет свою работу. Да и вообще-изнасилование очень (С)ложная статья-кто знает о чем я, тот поймет.

 2. Смешно – не то слово! Капец!!!А ведь нашли уже виноватых несколько человек!!!!! Неужели такое правосудие??? Ребята, а ведь эти люди – милиция – чьи-то бывшие ученики!чьи-то студенты!!! Чувствуете – какая профессия важная??!!! “Ошибки учителей – менее заметны, но дорого обходятся”

 3. Смішно…
  Міліція навіть знайшла винуватців…

  Робимо вивід: Була б людина, а статтю ми знайдемо…

  1. знайшли не “винуватців”, а підозрюваних, це дві великі різниці.
   Міліція тут діяла вірно, адже вони їх знайшли зі слів дівчинки.
   А далі вже випливло, що тут і як. Як раз міліція тут діяла правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *