Прес-служба МОНмолодьспорту – студентам до відома:

6 лютого 2013 року у ЗМІ, зокрема, на сторінках Інтернет-видання LB.ua опубліковано інформацію про начебто примус до обов’язкової участі  першокурсників Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Дитинство. Освіта. Соціум» (назва статті – «Студентов заставляют оплачивать конференцию Минобразования»).

Інформація, подана у цьому виданні, не відповідає дійсності. За інформацією директора Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова І. І. Загарницької, по-перше, порядок підготовки і проведення конференції, зокрема, й фінансові питання, завжди вирішуються спільно зі студентами під час засідань Вченої ради Інституту розвитку дитини, до складу якої входять представники студентського самоврядування. По-друге, враховуючи динамічне зростання кількості вітчизняних і зарубіжних учасників конференції та прискіпливий відбір поданих наукових матеріалів, колектив Інституту розвитку дитини протягом трьох років її проведення жодного разу не примушував студентів до участі у цьому науковому заході. По-третє, враховуючи високий рівень вимог до наукових статей учасників конференції (формулювання наукової проблеми, глибина її аналізу та обґрунтованість висновків тощо), першокурсники, які тільки починають опановувати свою майбутню професію і ще не володіють навичками наукового пошуку, беруть участь у цій конференції лише як слухачі. По-четверте, за рішенням Вченої ради Інституту розвитку дитини, організаційний внесок включає: підготовку інформаційного комплекту для учасника цього наукового заходу; друк програми конференції; пересилання матеріалів і програми конференції тим учасникам, які надіслали тези власного виступу, але не змогли бути присутніми на конференції тощо.

МОНмолодьспорт радить студентам: у разі наявності фактів примусу з боку керівництва ВНЗ щодо участі у заходах, особливо на платній основі, звертатися, окрім засобів масової інформації, також і до Міністерства.

Прес-служба МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу