Анатомічно досконалу статую Давида вдягнуть у штанці, щоб діти не все бачили - 383738257Мешканці міста Окуїдзумо вимагають від міської влади вдягнути штани на безсоромну статую Давида, що є копією скульптури митця часів Ренесансу Мікеланджело. Скульптуру, яка має всі анатомічні особливості, притаманні чоловіку, подарував місту японський бізнесмен, який є вихідцем із Окуїдзумо.

Скульптуру встановили в місцевому парку неподалік дитячого майданчика. Мешканці міста кажуть, що їхні діти не звикли до такого мистецтва і лякаються «відвертості» Давида.

“Люди кажуть, що їхні маленькі діти бояться скульптури, оскільки вона просто велетенська. Ну і має деякі особливості, не властиві традиційному японському мистецтву”, – розповів представник міської влади Йоджі Морінага. Жителі вже встигли зібрати необхідні 15 тисяч підписів на підтримку пропозиції вдягнути Давида. Однак люди категорично проти знесення статуї, бо переконані, що вона стане у пригоді викладачам історії мистецтва.

За матеріалами  tsn.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Анатомічно досконалу статую Давида вдягнуть у штанці, щоб діти не все бачили”
  1. вот значит , гей-парады, лесбос , однополые браки и прочая толерастия – типа норм . а обнаженное тело – изврат ? кто же так вбивает в наши головы , что модно быть геем , и толерастом ? кому это выгодно ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *