№ 1/9-255 від 05.04.2012 р.

Начальникам управлінь освіти і науки  обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам професійно-технічних навчальних закладів.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З МАЙНОВИХ ПИТАНЬ

Міністерством з 26 по 27 квітня 2012 року буде проведено навчальний семі­нар з керівниками професійно-технічних навчальних закладів, що належать до сфери управління міністерства.

У роботі семінару візьмуть участь фахівці Фонду державного майна Украї­ни, Державної фінансової інспекції України, спеціалісти міністерства та інші. На семінарі будуть розглянуті практичні питання щодо управління об’єктами державної власності та ефективного використання державного майна. Семінар буде проводитися на базі санаторію «Пуща-Озерна» за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія. Від’їзд учасників семінару планується о 9.00 год. 26.04.2012 від будівлі міністерства (м. Київ, проспект Перемоги,10). В роботі семінару пропонуємо взяти участь заступнику начальника управлін­ня з питань профтехосвіти (начальнику відділу) та керівникам професійно-тех­нічних навчальних закладів, що належать до сфери управління міністерства. Відомості про учасників семінару прохання повідомити у строк до23 квітня 2012 року за тел.: (044) 486-21-32 та електронною адресою: n_zapolska@mon.gov.ua. Заступник міністра Б. М. Жебровський

«Освіта України» № 16

 


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу