Кожен третій - з вірусами - virusКомпанія Panda Security опублікувала статистику зараження комп’ютерів шкідливим програмним забезпеченням.

Найгірша ситуація в Китаї і Південній Кореї: у цих країнах вірусами заражено більше половини комп’ютерів. У ТОП-10 також потрапили Туреччина, Ізраїль і Польща.

Найбільшого поширення набули так звані «троянці», найпростіший вид шкідливих програм. Їх частка становить 76,56 % (зростання порівняно з 2011 роком на 10 %). На другому місці – власне комп’ютерні віруси (8 %), на третьому – «черв’яки» (6,44 %), adware, шкідливі рекламні модулі (5,72 %), на частку «решти» припадає 3,28 %.

Найменше заражених комп’ютерів – у Швеції і Швейцарії (близько 20 %), а також у Норвегії, Великій Британії, Німеччини, Голландії та деяких інших країнах.

Варто зазначити, що статистика базується на антивірусній програмі Panda Security. Крім того, дані отримані за допомогою технології Collective Intelligence, мета якої – виявити всі можливі загрози, а не займатися їх «лікуванням».

За матеріалами itechnology.org.ua  

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *