Проблеми управління об'єктами державної власності обговорили представники ПТО - seminar2Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України продовжує низку семінарів, присвячених питанням управління об‘єктами державної власності та майновим питанням. На цей раз зібрали представників регіонів у сфері професійно-технічної освіти.

Семінар розпочався зі слів народного депутата Україні, члена комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Сергія Баранова-Мохорта. Він виділив декілька найбільш важливих пунктів з роботи у сфері професійно-технічної освіти, розказав про п’ятирічний план розвитку професійно-технічних закладів та запропонував всім присутнім пропонувати свої ідеї щодо вдосконалення системи.

“Моя суб’єктивна думка полягає в тому, що у системі профтехосвіти існує дві найважливіші проблеми. Перша, психологічна – важливо, щоб усі, хто працює у цій сфері, не мали відчуття неповноцінності, відчуженості, що є вища освіта, є магістратура, є кандидати наук, доктори наук, аспірантура, а про них забули. На психологічному рівні це звичайно важко сприймати, на таких негативних емоціях паралізується воля, бажання творити і в цьому пригніченому стані дуже важко працювати. Друга проблема – це фінансування і створення матеріально-технічної бази в цій системі”.

Наприкінці своєї доповіді Сергій Баранов-Мохорт зазначив, що на даний момент майже всі борги в системі профтехосвіти погашено.  Він закликав керівників системи плідно працювати і вносити свої ініціативи та пропозиції для подальшого вдосконалення законодавства.

Директор департаменту управління справами Міністерства Олег Ворошиловський наголосив на тому, щоб представники професійно-технічних училищ вчасно проводили інвентарізацію, роз’яснювали свої проблеми та вносили пропозиції в письмовому вигляді – це допоможе налогодити роботу та зробити її більш продуктивною.

Програма семінару охопила доволі різнобічні питання та проблеми: семінаристи підняли теми інвентарізації державного майна, правового регулювання земельних відносин, а також обліку майна і порядку відображення в первинних документах та звітності.

Організацію занять, лекцій, комфортних умов проживання та уважне ставлення до учасників семінару взяло на себе ДП “Виробничо-будівельне об’єднання”.

Проблеми управління об'єктами державної власності обговорили представники ПТО - 1Проблеми управління об'єктами державної власності обговорили представники ПТО - seminar3Проблеми управління об'єктами державної власності обговорили представники ПТО - seminar4

Дар’я Назаренко, Лев-Олександр Бондаренко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *