8 лютого 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського відбулося засідання круглого столу з питань надання соціальної допомоги дітям дошкільного віку та здійснення соціально-педагогічного патронату.

На них чекають діти -

Соціальні педагоги з усіх регіонів України обговорили специфіку роботи в дошкільному навчальному закладі, з батьками та дітьми дошкільного віку вдома, проблеми, що виникають щодня та можливі шляхи їх вирішення.

Кожний представник свого регіону мав можливість поділитися досвідом роботи, розповісти про особливості здійснення соціально-педагогічного патронату в своєму селі, місті, області, почути і побачити напрацювання та специфіку інших спеціалістів.

На жаль, в Україні не вистачає соціальних педагогів у дошкільних навчальних закладах.

Як з’ясувалося, чимало питань можна і потрібно вирішувати на місцях, про це буде підготовлено відповідний лист керівникам регіональних управлінь освітою.

На завершення заступник міністра Борис Жебровський підсумував: «Обов’язкова передшкільна освіта поставила безліч складних проблем. Зусиллями дошкільних працівників знайдено чимало практичних рішень. Але життя ставить нові проблеми, бо воно швидко змінюється. Майже стовідсоткове охоплення п‘ятирічок дошкільною освітою – це, безумовно, успіх. Особливо з точки зору соціальної справедливості. Досвід кожного з Вас – перш за все запорука подальших спільних досягнень. Ви молодці. Головне, що на Вас чекають діти…».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *