Рішенням ректорату  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ціни на навчання у 2013 році будуть «заморожені» на рівні цін на навчання 2011 року. Про це повідомив ректор Ігор Цепенда на Дні відкритих дверей університету, що відбувся цими вихідними у стінах закладу. «Рішення викликано тим, що моніторячи ситуацію в країні та області, ми зрозуміли, що батькам наших студентів все важче і важче оплачувати навчання своїх дітей,» – каже Ігор Цепенда.

На День відкритих дверей прийшли не лише абітурієнти, але й студенти та випускники університету, котрі на сьогодні займають високі державні посади в державі та області. Серед випускників закладу – директор Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, який не лише відзначив високий рівень якості освіти, котру надає університет, але й поділився проблемами, що стоять на сьогодні перед абітурієнтами та дав цінні поради для майбутніх вступників.

«Сьогодні, у наших абітурієнтів з’явилась проблема – вони зрозуміли, що університети почали воювати за них, і тому трішки розслабились, – зазначив Томенчук. – Не тіштесь ілюзіями. Молодість – це один з тих недоліків, котрий швидко проходить!». Щодо порад абітурієнту, то, як зазначив Богдан Томенчук, «….інтернет і книга є вашими ключами до успіху не лише на тестуванні, а й у всіх екзаменах життя. Якщо б хтось з абітурієнтів запитав мене, яка людина допоможе вступити сьогодні до університету, то я б відповів, що це людина у нього перед дзеркалом, тобто він сам».

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *