Однакові умови рівненським школярам - tualetyДвісті сільських шкіл Рівненської області облаштують теплими внутрішніми вбиральнями. На це виділили понад 10 мільйонів гривень.

Діти із міських шкіл і сільських шкіл відтепер навчатимуться в однакових умовах, – про це розповів голова Рівненської ОДА Василь Берташ.

На будівництво сучасних санвузлів виділено як державні кошти, так і гроші з місцевих бюджетів. Найбільше фінансової допомоги потребував Володимирецький район – туди спрямували 2 мільйони 380 тисяч гривень. Також до першочергового списку потрапили Зарічненський, Березнівський і Рокитнівський райони.

Найбільше теплих туалетів встановлять у Корецькому та Рокитнівському районах – по 21, а також у Рівненському та Сарненському районах – по 19. Водночас у двоповерхових приміщеннях шкіл санвузли планують облаштувати на кожному поверсі. А у 23 навчальних закладах, де технічно неможливо обладнати вбиральні, встановлюватимуть біотуалети.

Нагадаємо, облаштувати вбиральні в приміщеннях шкіл і встановити біотуалети там, де звичайні вбиральні організувати неможливо, – таке завдання перед навчальними закладами поставив Президент України Віктор Янукович.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *